עמוד הצלצולים של עומר אדם
עומר אדם
עומר אדם מוכיח את עצמו כאמן אמיתי ומבוגר והולך ומתעצב כמו זמר מזרחית אמיתי אשר מוסיף קצת אפילו פופ ורוק לשירים החדשים שלו מתוך האלבום החדש "מוזיקה ושקט" אשר הוציא לאחרונה, את האלבום "מוזיקה ושקט" נצליח להסיק כי זה הולך להיות אחד מהאלבומים המוכרים ביותר בישראל בזמן הקרוב.
עומר אדם הוא זמר ים תיכוני אשר פרץ בשנת 2009 בעונה השביעית של כוכב נולד והודח במהלך העונה לאחר שהבלוגר עומרי חיון חשף כי אדם זייף את גילו האמיתי.
בתוך קצת יותר משנה הפך עומר אדם לאחד מהזמרים הנחשבים ביותר בתעשיית המוזיקה בישראל בזאנר הים תיכוני.

בינואר 2016, הוציא אדם את השיר "אחרי כל השנים" ומיד אחריו את השיר "שדות של תירוצים" שזכה למעל מ-16 מיליון צפיות ביוטיוב.
בחנוכה 2017 ישתתף בפסטיגל שנקרא הפעם "סטורי פסטיגל"ולאחר מכן את הסינגל "ככה זה מרגיש להתאהב". חודשיים לאחר מכן הוציא עם שלמה ארצי דואט בשם "לא הפסקתי לחפש אותך".

בינואר 2018 הוציא אדם את השיר "שני משוגעים".
באוקטובר 2018 הוציא את הסינגל "מאושרת בלעדיי" השיר החדש של עומר אדם.

אוהבים את עומר אדם? רוצים את השירים החדשים שלו כרינגטונים לאייפון שלכם? הורידו עכשיו באתר והעבירו לאייפון שלכם. במידה ולא מצאתם את הרינגטון של עומר אדם המועדף עליכם, שלחו לנו בקשה בעמוד בקשת הרינגטונים ונעלה אותו בהקדם.

דווח על בעיה
רשימת הצלצולים:


צלצולים להורדה, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, הצלצולים הגדולים, הורדת שירים מיוטיוב, טראנס, אייל גולן - אסתדר לבד, איתי לוי - פתאום אהבה, אייל גולן - טירוף מתוק, עדן חסון - את חסרה לי