חיפוש/בקשת צלצול

Maluma


חואן לואיס לונדוניו אריאס (באנגלית: Juan Luis Londoño Arias), המוכר בשם הבמה מאלומה (Maluma), הוא זמר וכותב שירים קולומביאני.

בשנת 2014, הוא הוציא לאור קטעי ווידאו עבור שיריו "La Curiosidad", "Addicted" ו-"Carnaval". הוא גם שיתף פעולה עם הזמר אלביס קרספו בשיר "Olé Brazil", שהוקלט עבור המונדיאל שהתקיים באותה שנה. ב-16 ביולי 2014, הופיע מאלומה בטקס פרסי פרמיוס חובנטוד, שם הוא ביצע "La Temperatura". באותו חודש, הזמר אושר כשופט/מנטור של The Voice Kids, לצד פאני לו ואנדרה ספדה.

בתחילת 2015 הוציא מאלומה את המיקסטייפ PBDB - אשר מהווה כאלבום אוסף של סינגלים חדשים וישנים שאותם לא צירף לאף אלבום. האלבום השני שלו Pretty Boy, Dirty Boy, יצא בסוף 2015. האלבום מכיל שירי רגאטון, פופ ומוזיקה עירונית. הסינגלים שיצאו באותה שנה; "El Perdedor" ,"Borró Cassette" (כיום עם מילארד צפיות ביוטיוב), ו-"Sin Contrato", נכנסו לעשירייה הפותחת במצעד השירים הלטיניים של בילבורד.

בשנת 2016, הוא שיתף פעולה עם האמנים ריקי מרטין ב-"Vente Pa Ca", טליה ב-"Desde Esa Noche", ועם שאקירה ב-"Chantaje". באותה השנה גם שיתף פעולה עם הזמרים חואנס וחוסה בלוויין בהופעה במסגרת טקס פרסי Lo nuestro. לאחר מכן באמצע 2016, יצא מאלומה לסיבוב ההופעות הראשון שלו: "Pretty Boy, Dirty Boy". שם סיבוב ההופעות נקרא על שם אלבומו השני. לאחר מכן הוציא סינגל שלא נכלל באף אלבום בשם "Felices los 4". בשיאו, הצליח הסינגל להגיע לצמרת מצעד השירים הלטיניים.

ב-12 באוקטובר 2017 הופיע בפני כ-15,000 איש בלייב פארק בראשון לציון.

רשימת הצלצולים

Sobrio
Maluma
No Se Me Quita
Maluma
Mala Mía
Maluma
Imagínate
Maluma
Clandestino
Shakira & Maluma
Ojos Que No Ven
Maluma
Marinero
Maluma
El Préstamo
Maluma
Corazon
Maluma
Felices los 4
Maluma
Sin Contrato
Maluma