עמוד הצלצולים של Maluma
Maluma
חואן לואיס לונדוניו אריאס (באנגלית: Juan Luis Londoño Arias), המוכר בשם הבמה מאלומה (Maluma), הוא זמר וכותב שירים קולומביאני.

בשנת 2014, הוא הוציא לאור קטעי ווידאו עבור שיריו "La Curiosidad", "Addicted" ו-"Carnaval". הוא גם שיתף פעולה עם הזמר אלביס קרספו בשיר "Olé Brazil", שהוקלט עבור המונדיאל שהתקיים באותה שנה. ב-16 ביולי 2014, הופיע מאלומה בטקס פרסי פרמיוס חובנטוד, שם הוא ביצע "La Temperatura". באותו חודש, הזמר אושר כשופט/מנטור של The Voice Kids, לצד פאני לו ואנדרה ספדה.

בתחילת 2015 הוציא מאלומה את המיקסטייפ PBDB - אשר מהווה כאלבום אוסף של סינגלים חדשים וישנים שאותם לא צירף לאף אלבום. האלבום השני שלו Pretty Boy, Dirty Boy, יצא בסוף 2015. האלבום מכיל שירי רגאטון, פופ ומוזיקה עירונית. הסינגלים שיצאו באותה שנה; "El Perdedor" ,"Borró Cassette" (כיום עם מילארד צפיות ביוטיוב), ו-"Sin Contrato", נכנסו לעשירייה הפותחת במצעד השירים הלטיניים של בילבורד.

בשנת 2016, הוא שיתף פעולה עם האמנים ריקי מרטין ב-"Vente Pa Ca", טליה ב-"Desde Esa Noche", ועם שאקירה ב-"Chantaje". באותה השנה גם שיתף פעולה עם הזמרים חואנס וחוסה בלוויין בהופעה במסגרת טקס פרסי Lo nuestro. לאחר מכן באמצע 2016, יצא מאלומה לסיבוב ההופעות הראשון שלו: "Pretty Boy, Dirty Boy". שם סיבוב ההופעות נקרא על שם אלבומו השני. לאחר מכן הוציא סינגל שלא נכלל באף אלבום בשם "Felices los 4". בשיאו, הצליח הסינגל להגיע לצמרת מצעד השירים הלטיניים.

ב-12 באוקטובר 2017 הופיע בפני כ-15,000 איש בלייב פארק בראשון לציון.

דווח על בעיה


צלצולים להורדה, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, הצלצולים הגדולים, הורדת שירים מיוטיוב, טראנס, אייל גולן - אסתדר לבד, איתי לוי - פתאום אהבה, אייל גולן - טירוף מתוק, עדן חסון - את חסרה לי