עמוד הצלצולים של Rising Dust
Rising Dust
רייזינג דאסט הם עמי דהן וגון אהרון הירושלמים מ-Maingstage Records, להם ניסיון בתחום המוזיקה כבר מ-2005. החיבור הראשוני ביניהם למטרת עבודה משותפת נוצר רק ב-2013 על ידי חברם, אמן הטראנס באבל (Bubble), אז יצרו את צמד הפסייטראנס – Rising Dust.

בשנתיים האחרונות רייזינג דאסט מציגים לו"ז הופעות שנחשב לבין העמוסים בקרב אמני הטראנס המקומיים ולצד הופעות רבות בפסטיבלי פסייטראנס ברחבי העולם, הם משלבים עשרות הופעות בישראל ולעיתים נדמה כי לא כל כך קל למצוא ליינאפ לפסטיבל ומסיבת טבע גדולה בלעדיהם, בעודם פורצים את גבולות המוזיקה גם אל תוך המיינסטרים הישראלי וזאת ללא נטישת הסאונד הייחודי להם.

ב-2017 שיחררו את האלבום Pollination ב-Mainstage Records ובו לצד קטעים מקוריים שלהם, גם שיתופי פעולה עם Rocky Tilbor, Vibe Tribe ו-Mr. What? אף יותר מקודמיו, האלבום החדש היכה גלים בכל רחבי העולם עם קטעים בולטים כמו: Gamers Unite, Starting To Feel, Uzeri ועוד.

דווח על בעיה


צלצולים להורדה, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, הצלצולים הגדולים, הורדת שירים מיוטיוב, טראנס, אייל גולן - אסתדר לבד, איתי לוי - פתאום אהבה, אייל גולן - טירוף מתוק, עדן חסון - את חסרה לי