עמוד הצלצולים של ישי לוי
ישי לוי
ישי לוי הוא אחד מהזמרים הים תיכוניים המפורסמים ביותר בישראל, כאשר מאחריו עשרות שנים של עשייה בעולם המוסיקה המזרחית. את תחילת דרכו בעולם המוסיקה החל ישי לוי בשנות ה-80 כאשר הוא הוציא אלבומים בתדירות של אלבום בשנה. ההצלחה של ישי לוי המשיכה גם בשנות ה-90 כאשר אלבומים כמו "להתחיל מבראשית" ו-"האמונה" סחפו אחריהם קהל רב והוא שמר על מוניטין גבוה אך עדיין לא הצליח לשבור שיאים בכל הקשור אל המכירות של הדיסקים.

שנות האלפיים התחילו בירידה בכל הקשור אל הקריירה של ישי לוי בתור זמר, כאשר המריבה עם אשתו הביאה לירידה מאסיבית בחשיפה שלו. אך לקראת אמצע שנות האלפיים חזר ישי לוי לתעשייה המקומית כאשר אלבומים כמו "ריקוד רומנטי" ו-"את" זכו לחשיפה רבה והחזירו אותו למקום מרכזי בתעשיית המוסיקה הים תיכונית בישראל.

רוצים שאחד השירים של ישי לוי כצלצול באייפון שלכם? בחרו את אחד השירים של ישי לוי – ותורידו אותם למחשב שלכם והעבירו אותם לאייפון שלכם, ובהגדרות בחרו בהם כצלצול. לא מצאתם את הצלצול שרציתם? היכנסו לבקשת רינגטון בחלק העליון של האתר. צלצולים של ישי לוי להורדה.

דווח על בעיה


צלצולים להורדה, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, הצלצולים הגדולים, הורדת שירים מיוטיוב, טראנס, אייל גולן - אסתדר לבד, איתי לוי - פתאום אהבה, אייל גולן - טירוף מתוק, עדן חסון - את חסרה לי