עמוד הצלצולים של קובי פרץ
קובי פרץ
זמר המזרחית קובי פרץ המוכר והידוע בארץ נולד בתאריך 28 באוקטובר 1975 הינו זמר ישראלי ששר את שיריו בז'אנר המזרחית, פופ ודאנס בשפה העברית בלבד, קובי פרץ גדל בתל אביב בכפר שלם ובגיל 17 כבר הוציא את אלבומו הראשון "טעות של החיים" כשהיה עדין חייל.
בשנת 2008 עשה קובי פרץ את הפריצה הגדולה ביותר שלו כשהוציא את האלבום "כמה אהבה" שהגיע לעשרות אלפי מכירות בכל הארץ (למעלה מ50 אלף עותקים) של האלבום שלו וזכה לאלבום פלטינה, בשנת 2009 עשה קובי פרץ את הדואט לשיר "יחד" עם אישתאר והוכרז כשיר הטוב ביותר בתחרות "Big Apple Music" וכמובן שביחד עם השנים קובי פרץ המשיך רק לתפוס תאוצה בישראל ואפילו בשאר העולם והמשיך תמיד לעלות למעלה לטופ השירים הטובים בישראל באתר יוטיוב.

רוצים את אחד השירים של קובי פרץ כצלצול חדש בסמארטפון שלכם? השירים של קובי פרץ להורדה כצלצולים מוכנים להורדה, צלצולים מוכנים לאייפון להורדה של קובי פרץ, יש שיר מסוים של קובי פרץ שאתם רוצים ועדין לא קיים באתר? היכנסו עכשיו לעמוד "בקשת רינגטון" ושלחו את הבקשה שלכם אלינו ונעלה את הרינגטון שלכם בהקדם! לא לשכוח לשתף את החברים בפייסבוק.

דווח על בעיה


צלצולים להורדה, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, הצלצולים הגדולים, הורדת שירים מיוטיוב, טראנס, אייל גולן - אסתדר לבד, איתי לוי - פתאום אהבה, אייל גולן - טירוף מתוק, עדן חסון - את חסרה לי