עמוד הצלצולים של ליאור נרקיס
ליאור נרקיס
ליאור נרקיס הינו אחד הזמרים הים תיכוניים המוכרים ביותר והמוערכים ביותר במוסיקה הישראלית. ליאור נרקיס החל את דרכו המוסיקלית לפני יותר מ-20 שנה, כבר בהיותו נער בן 16 בלבד. את ההכרה הגדולה היותר קיבל ליאור נרקיס בתחילת שנות ה-2000, כאשר הוציא את הדואט ״לכל אחד יש״ ביחד עם שלומי שבת שזכה להצלחה רבה. ליאור נרקיס ייצג את ישראל באירוויזיון בלטביה שנערך בשנת 2003. האלבום האחרון של ליאור נרקיס יצא בשנת 2012, האלבום נקרא ״אם תרצי״. לאחר המון שנים בהם ידע עליות ומורדות, ללא ספק ניתן להגיד על ליאור נרקיס שהוא אחד הזמרים המובילים ביותר בתעשיית המוסיקה הישראלית - הן מבחינת הרווחים, והן מבחינת כמות הקהל אשר מגיעה להופעות שלו.

אצלנו באתר, תוכלו למצוא עשרות רינגטונים של הזמר ליאור נרקיס - אשר פרוסים על גבי הקריירה הארוכה של הזמר המצליח. במידה ואינכם מוצאים את אחד השירים של ליאור נרקיס, תוכלו לבקש את הרינגטון בעמוד ״בקשת רינגטון״ אשר נמצא בתפריט העליון של האתר.

דווח על בעיה
רשימת הצלצולים:


צלצולים להורדה, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, הצלצולים הגדולים, הורדת שירים מיוטיוב, טראנס, אייל גולן - אסתדר לבד, איתי לוי - פתאום אהבה, אייל גולן - טירוף מתוק, עדן חסון - את חסרה לי