עמוד הצלצולים של עדן בן זקן
עדן בן זקן
בן זקן נולדה בירושלים למאיה (מורה) ולשי (סגן אלוף במילואים) ובגיל שנה עברה משפחתה לקריית שמונה‏. בשנת 2013, עקב השתתפותה בתכנית "אקס פקטור ישראל", עברה להתגורר ברמת גן. ביולי 2014, התגייסה בן זקן לצה"ל והיא משרתת בבסיס השלישות ברמת גן‏.

בגיל 17, השתתפה באודישנים של העונה התשיעית של "כוכב נולד", אולם ספגה ביקורת קשה, ומשום כך החליטה לא להרשם לאודישנים נוספים. בשנת 2013, בגיל 19, לקראת צילומי העונה הראשונה של התכנית "אקס פקטור ישראל", קיבלה הזמנה ממלהקת התכנית להגיע לאודישנים ונענתה לה בחיוב‏. בן זקן עברה את האודישנים בהצלחה, שובצה לנבחרת של רמי פורטיס, העפילה עד לגמר התכנית והגיעה למקום השני, לאחר רוז פוסטנס שזכתה במקום הראשון. עם סיום התכנית, החלה לעבוד על הפקת אלבום בכורה.

בינואר 2015, שנה לאחר סיום עונת אקס פקטור, יצא לאור הסינגל הראשון שלה שנקרא: "מנגינה"‏ השיר זכה לביקורות טובות ולהצלחה, הקליפ לשיר אף צבר למעלה מ-3 מיליון צפיות ב-YouTube והגיע למקום 13 (מתוך 20 השירים שהתמודדו) במצעד השנתי של ערוץ 24 בשיתוף עם רדיו חיפה, רדיו תל אביב, רדיו דרום ורדיו 99.5 חם אש.

במאי 2015, לרגל מצעד הגאווה בתל אביב, הוציאה לאור את הסינגל השני שלה: "מלכת השושנים"‏. השיר הפך ללהיט מיידי, צבר למעלה מ-8 מיליון צפיות ב-YouTube והיה לאחד השירים המצליחים ביותר של אותה שנה, בן זקן הופיעה עם השיר במצעד הגאווה של אותה שנה והשיר אף הגיע למקום שישי במצעד השנתי של ערוץ 24 בשיתוף עם רדיו חיפה, רדיו תל אביב, רדיו דרום ורדיו 99.5 חם אש

באוגוסט 2015, הוציאה לאור את הסינגל השלישי והאחרון מהאלבום "שיכורים מאהבה"‏ שצבר למעלה ממיליון וחצי צפיות ב-YouTube. לסינגלים יצאו גם רמיקסים שנכנסו לאלבום הבכורה שלה שנקרא "מלכת השושנים"‏, האלבום יצא ב-3 בספטמבר 2015 וזכה לביקורות טובות בעיקר שמהללים את קולה של בן זקן ואף משווים אותה לשרית חדד, מהאלבום בלטו גם השירים "שורף לי בעיניים" ו"אלבינה" שהפכו ללהיטים בקרב חובבי המוזיקה הים תיכונית.

דווח על בעיה
רשימת הצלצולים:


צלצולים להורדה, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, הצלצולים הגדולים, הורדת שירים מיוטיוב, טראנס, אייל גולן - אסתדר לבד, איתי לוי - פתאום אהבה, אייל גולן - טירוף מתוק, עדן חסון - את חסרה לי