עמוד הצלצולים של אייל גולן
אייל גולן
הזמר הישראלי אייל גולן שלפי סקרים גם הזמר עם המצב הכלכלי הטוב ביותר בארץ וזה כמובן לא סתם, אייל גולן הספיק להוציא כבר עשרות אלבומים ועומד מאחורי המון הצלחות מוזיקליות גדולות בכל רחבי הארץ, נכון לשנת 2013 האלבום האחרון אותו אייל גולן הוציא נקרא "הלב על השולחן" שזכה להיכרות בכל תחנות הרדיו ולהשמעות חוזרות ומיליוני צפיות ביוטיוב שזה עזר לאייל גולן לכבוש גם את רחבי האינטרנט בטופ המוזיקה בכל המקומות הראשונים באתר יוטיוב.

במרץ 2017 גולן הוציא את האלבום "לא פשוט להיות פשוט", לראשונה בקריירה מוציא גולן אלבום כפול, אשר גם מציין 20 שנות פעילות. האלבום התחלק לשני דיסקים - הראשון שירים שקטים, השני דיסק עם שירים קצביים יותר.
זמן קצר לאחר מכן הוציא את השיר "תבואי היום" ובינואר 2018 הוציא את השיר הראשון מהאלבום ה21 שהולך לצאת "כמו בספרים ההם".

כאן תוכלו למצוא עשרות צלצולים של הזמר המצליח אייל גולן ולהשתמש בהם כצלצולים במכשיר האייפון שלכם, את הצלצולים שאתם רוצים ולא מצאתם באתר תוכלו לבקש בעמוד "בקשת צלצול" שקישורו נמצא בחלק העליון של האתר.

דווח על בעיה
רשימת הצלצולים:


צלצולים להורדה, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, הצלצולים הגדולים, הורדת שירים מיוטיוב, טראנס, אייל גולן - אסתדר לבד, איתי לוי - פתאום אהבה, אייל גולן - טירוף מתוק, עדן חסון - את חסרה לי