עמוד הצלצולים של שרית חדד
שרית חדד
שרית חדד זמרת המזרחית המפורסמת ביותר בישראל, הייתה מנטורית ב2 עונות רצופות של The Voice נכון לשנת 2013, את שרית חדד אנו מכירים גם כמתופפת דרבוקה, תופים, גיטרה ואפילו אורגן. שרית חדד נולדה בעפולה, נולדה בשנת 1978 למשפחה בת שישה אחים, שרית חדד התחילה את הקריירה שלה ביחד עם שריף בתור זמרת חימום ורקע וזמרת ליווי של קובי פרץ, שרית חדד בגיל 17 הוציאה את אלבומה הראשון שנקרא "ניצוץ החיים" וכיום כבר עומדת מאחורה עשרות אלבומים וסינגלים שהצליחו רבות בישראל. כמעט את כל שיריה של שרית חדד אנו כבר הספקנו לשמוע גם ביוטיוב וגם ברשתות הרדיו בכל רחבי הארץ.

רוצים את אחד השירים של שרית חדד כרינגטון באייפון שלכם? בחרו את הצלצול שלכם הורידו אותו למחשב והעבירו אותו לאייפון שלכם, לא יודעים איך עושים זאת? היכנסו למדריך. לא מצאתם את הצלצול שרציתם? היכנסו לבקשת רינגטון בחלק העליון של האתר.

דווח על בעיה


צלצולים להורדה, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, הצלצולים הגדולים, רינג מי בפייסבוק, הורדת שירים מיוטיוב, אייל גולן - כמו בספרים ההם, עומר אדם - שני משוגעים, סטטיק ובן אל תבורי - הכל לטובה, עדן בן זקן - צועקת, טראנס, עומר אדם - חברות שלך, עומר אדם - אוהבת אותי אמיתי, עדן בן זקן - בא לי לחבק אותך