עמוד הצלצולים של Rihanna
Rihanna
Rihanna היא אחת מזמרות הפופ המצליחות ביותר בעולם כיום, ומחזיקה בתארים ופרסים רבים – ושיריה כבשו במהרה את כל תחנות הרדיו ומצעדי השירים בכל רחבי העולם. עד כה יש לRihanna כ-7 אלבומים סך הכל, כאשר האחרון שבהם יצא בשנת 2012 והוא נקרא Unapologetic.

ההצלחה הגדולה של Rihanna הגיעה כבר עם אלבומה הראשון שיצא בשנת 2006, שהגיע למספר רב של קניות כ-500 אלף עותקים נמכרו בארה"ב ויותר מ-2 מיליון עותקים בכל העולם. הסינגל הראשון מתוך האלבום "Pon de Replay" זיכה את האלבום בהכרה והצלחה כה גדולה. כיום Rihanna היא אחת הזמרות המוכרות ביותר בעולם, ובאופן טבעי גם המרוויחות ביותר מהכנסות על ידי דוגמנות, ראיונות ואלבומים אותם היא מוציאה.

גם אתם רוצים שאחד השירים של Rihanna יהיה הרינגטון בפלאפון שלכם? אתם מוזמנים לשוטט באתר – ולבחור את הרינגטון המושלם לפלאפון שלכם, וכמובן גם להוריד אותו בקלות. במידה ואתם מתקשים למצוא את אחד השירים של Rihanna אתם מוזמנים לבקש אותו על ידי לחיצה על הלשונית "בקשת רינגטונים" בתפריט העליון.

דווח על בעיה


צלצולים להורדה, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, הצלצולים הגדולים, רינג מי בפייסבוק, הורדת שירים מיוטיוב, Adele - Hello, אייל גולן - לאן הגענו, בקשת צלצול, חיפוש צלצול, חיים איפרגן - שירים של דיכאון, אייל גולן - כמו בספרים ההם, אייל גולן - תבואי היום, אייל גולן - באתי אלייך, עומר אדם - שני משוגעים, סטטיק ובן אל תבורי - הכל לטובה, עדן חסון - שמישהו יעצור אותי, עדן בן זקן - צועקת, טראנס