עמוד הצלצולים של Adele
Adele
הזמרת Adele היא זמרת, מלחינה ומוזיקאית בריטית. אדל זכתה בהמון פרסי אוסקר ופרסים נוספים אחרים. באוקטובר 2007 הוציאה את הסינגל הראשון שלה "Hometown Glory". ב28 בינואר 2008 יצא האלבום הראשון שלה בשם "19" כמספר שנות חייה.

בפברואר 2009 התחילה אדל לעבוד על האלבום השני שלה בשם "21" גם הוא כמספר שנות חייה באותה התקופה. בישראל נבחרה אדל לזמרת השנה במצעד השנתי של גלגלצ וגולשי וואלה! וגם בynet והרדיו האזורי.

לא מזמן ב23 באוקטובר הוציאה את הסינגל החדש שלה מתוך האלבום השלישי "Hello" ואיתו קליפ שאורכו כ-6 דקות, הסינגל שבר את שיא הצפיות ביוטיוב לאחר יממה אחת בלבד הגיע הסינגל ל-27 מיליון צפיות!

אוהבים את Adele? רוצים להוריד את אחד הצלצולים למכשיר הסלולרי שלכם? פשוט וקל באמצעות אתר מיזטון! חפשו את הצלצול האהוב עליכם והורידו אותו למכשיר שברשותכם!

דווח על בעיה


צלצולים להורדה, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, הצלצולים הגדולים, רינג מי בפייסבוק, הורדת שירים מיוטיוב, Adele - Hello, אייל גולן - לאן הגענו, בקשת צלצול, חיפוש צלצול, חיים איפרגן - שירים של דיכאון, אייל גולן - כמו בספרים ההם, אייל גולן - תבואי היום, אייל גולן - באתי אלייך, עומר אדם - שני משוגעים, סטטיק ובן אל תבורי - הכל לטובה, עדן חסון - שמישהו יעצור אותי, עדן בן זקן - צועקת, טראנס